יסמין ברגנר - קעקועים שבטיים וגיאומטריה מקודשת

תמונות 1-36 מתוך 36    הקודם | הבא

יסמין ברגנר היא אמנית רב תחומית, בוגרת בצלאל ובעלת תואר שני בתרפיה באמנויות מלסלי קולג'. מזה כ-15 שנה היא יוצרת בתחומי מדיה שונים: ציור ורישום, פיסול ופרפורמנס.
יסמין החלה לקעקע בשנת 2007 ומאז היא לא מפסיקה. בשנים האחרונות הפכה לחוקרת של תרבות הקעקועים ברחבי העולם והיא מפרסמת מאמרים בתחום. אמנות הקעקוע היא ייחודית במינה משום שהוא נוגעת בכל תחום של חיים - היסטוריה, אנתרופולוגיה, תרבות עכשווית ואמנות - ומאפשרת היפתחות לעולם רחב של ביטוי יצירתי, זהות אישית וקולקטיבית, והתפתחות רוחנית. בתרבויות פולינזיה נחשב מקצוע המקעקעת למקצוע שמאני מזה אלפי שנה.

 קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר קעקועים של יסמין ברגנר - יסמין ברגנר